Our current order processing time is: 2 business days
We sell B2B only. In most states, a signed sales tax exemption form is required to purchase. Our minimum order is $125.
If a picture is worth a 1000 words, then this is the most valuable section of our site! Get inspired by beautiful designs!
View our design videos for the latest tips and tricks for the industry.
Check out our blog for the latest articles on tips and tricks for the industry.
| 3-23 (Min Qty: 3) | 24-143 | 144+ |
| $2.25/ea.$2.25/ea. | $2.15/ea.$2.15/ea. Save 4.44 % | $1.99/ea.$1.99/ea. Save 11.56 % |
Vibrant purple blooms stand with a mix of long grasses and shorter blade-like leaves in this artificial bush.
| SKU | 13315PU |
|---|---|
| Color | Purple |
| Box | 24 |
| Case | 144 |
| Item Type | Bush |
| Product Height | 17.5" |
| Primary Material | Plastic |
| Flower Head Dia | .3" |
| Head Length | 3.5" |
| Often Used For | Everyday |
| Stem Count | 5 |