Our current order processing time is: 2 business days
We sell B2B only. In most states, a signed sales tax exemption form is required to purchase. Our minimum order is $125.
If a picture is worth a 1000 words, then this is the most valuable section of our site! Get inspired by beautiful designs!
View our design videos for the latest tips and tricks for the industry.
Check out our blog for the latest articles on tips and tricks for the industry.
Six ceramic bud vases in varying heights and styles are molded into one rectangular tray. Instantly deliver a unique, composite look with dimension and playfulness by adding a few flower stems. Available in white and blue.
| SKU | CA07046BL |
|---|---|
| Color | Blue |
| Case | 6 |
| Item Type | Container |
| Product Length | 6.3" |
| Product Height | 5.6" |
| Product Width | 6.3" |
| Liner | Unlined |
| Primary Material | Ceramic |
| Case Weight | 17.75 |
| Min Units | 1 |
| Often Used For | Floral Designs |
| Other Info For Web | This is one unit; the vases are attached to the tray. |