Our current order processing time is: 2 business days
We sell B2B only. In most states, a signed sales tax exemption form is required to purchase. Our minimum order is $125.
If a picture is worth a 1000 words, then this is the most valuable section of our site! Get inspired by beautiful designs!
View our design videos for the latest tips and tricks for the industry.
Check out our blog for the latest articles on tips and tricks for the industry.
A mix of fall elements in burgundy and mustard yellow, get faux oak leaves, berries and pinecones in one time-saving insertion. Pioneer Exclusive Item: Designed by us, for you.
| SKU | PWS3435BUYL |
|---|---|
| Color | Burgundy/Yellow |
| Box | 12 |
| Case | 120 |
| Item Type | Spray |
| Product Length | 16" |
| Primary Material | Fabric/Plastic |
| Botanical Material | Fabric |
| Berry Dia | 0.25" |
| Leaf Size | 1.75-4.5" |
| Often Used For | Fall Decor |
| Other Info For Web | Pine Cones: 3.5-4" long |