Our current order processing time is: 2 business days
We sell B2B only. In most states, a signed sales tax exemption form is required to purchase. Our minimum order is $125.
If a picture is worth a 1000 words, then this is the most valuable section of our site! Get inspired by beautiful designs!
View our design videos for the latest tips and tricks for the industry.
Check out our blog for the latest articles on tips and tricks for the industry.
| 1-11 | 12-71 | 72+ |
| $3.50/ea.$3.50/ea. | $3.25/ea.$3.25/ea. Save 7.14 % | $2.99/ea.$2.99/ea. Save 14.57 % |
We mixed your favorite foliages -- silver dollar eucalyptus, maidenhair fern and spiky, orb-like thistles for a premade spray ready to insert in arrangements. Instant texture and professional style!
| SKU | 63537SP18 |
|---|---|
| Color | Green |
| Box | 12 |
| Case | 72 |
| Item Type | Spray |
| Product Length | 18" |
| Primary Material | Fabric/Plastic |
| Flower Head Dia | 1.25" |
| Leaf Size | 1.5-6" |
| Min Units | 1 |
| Often Used For | Everyday |