Our current order processing time is: 3 business days
We sell B2B only. In most states, a signed sales tax exemption form is required to purchase. Our minimum order is $125.
If a picture is worth a 1000 words, then this is the most valuable section of our site! Get inspired by beautiful designs!
View our design videos for the latest tips and tricks for the industry.
Check out our blog for the latest articles on tips and tricks for the industry.
FINAL SALE Truck shipping or local pick up only
| SKU | COL-2 |
|---|---|
| Color | Gold |
| Item Type | Display |
| Product Height | 36" |
| Product Width | 15.25" |
| Product Depth | 15.25" |
| Primary Material | Terrazzo |
| Min Units | 1 |
| Often Used For | Display |