Our current order processing time is: 2 business days
We sell B2B only. In most states, a signed sales tax exemption form is required to purchase. Our minimum order is $125.
If a picture is worth a 1000 words, then this is the most valuable section of our site! Get inspired by beautiful designs!
View our design videos for the latest tips and tricks for the industry.
Check out our blog for the latest articles on tips and tricks for the industry.
| 3-11 (Min Qty: 3) | 12-47 | 48+ |
| $5.75/ea.$5.75/ea. | $5.25/ea.$5.25/ea. Save 8.70 % | $4.99/ea.$4.99/ea. Save 13.22 % |
This artificial fall spray forks into more than six branches with warm brown acorns at the base and darker, chocolatey brown berries at its far reaches. The result is a beautiful blend of brown color and texture that brings rich detail to any design.
| SKU | 86234BR |
|---|---|
| Color | Brown |
| Box | 12 |
| Case | 48 |
| Item Type | Spray |
| Product Length | 22" |
| Berry Dia | 3/8" |
| Often Used For | Fall/Winter Designs |
| Other Info For Web | Acorn Dia.: 0.75" |