Our current order processing time is: 2 business days
We sell B2B only. In most states, a signed sales tax exemption form is required to purchase. Our minimum order is $125.
If a picture is worth a 1000 words, then this is the most valuable section of our site! Get inspired by beautiful designs!
View our design videos for the latest tips and tricks for the industry.
Check out our blog for the latest articles on tips and tricks for the industry.
Save yourself the headache of wiring and taping artificial pumpkins, acorns, gourds and berries and pick up this spray that does it all! A cluster of these faux fall items anchor the spray as fall foliage sprays out. This makes it a wonderfully easy single insertion for an autumn look.
| SKU | VBP357FA |
|---|---|
| Color | Fall Mix |
| Box | 12 |
| Case | 72 |
| Item Type | Bush |
| Product Length | 14" |
| Primary Material | Plastic/Fabric |
| Berry Dia | 0.5" |
| Leaf Size | 2-5.5" |
| Often Used For | Fall Designs |
| Other Info For Web | Gourd Dia.: 2.25-3" |