Our current order processing time is: 2 business days
We sell B2B only. In most states, a signed sales tax exemption form is required to purchase. Our minimum order is $125.
If a picture is worth a 1000 words, then this is the most valuable section of our site! Get inspired by beautiful designs!
View our design videos for the latest tips and tricks for the industry.
Check out our blog for the latest articles on tips and tricks for the industry.
A palm-sized, faux pumpkin (as wide as a credit card) stands balanced for easy décor. Its foam material can be tucked among fresh flowers and plants without worry. This buttery yellow pumpkin has white brushstrokes for added detail.
| SKU | VZP681BE |
|---|---|
| Color | Beige |
| Box | 12 |
| Case | 96 |
| Item Type | Accessory |
| Product Length | 3.75" |
| Product Height | 3.5" |
| Product Width | 3.75" |
| Primary Material | Foam |
| Often Used For | Everyday |
| Other Info For Web | Height includes stem (approximately 1") |