Our current order processing time is: 2 business days
We sell B2B only. In most states, a signed sales tax exemption form is required to purchase. Our minimum order is $125.
If a picture is worth a 1000 words, then this is the most valuable section of our site! Get inspired by beautiful designs!
View our design videos for the latest tips and tricks for the industry.
Check out our blog for the latest articles on tips and tricks for the industry.
| 3-11 (Min Qty: 3) | 12-119 | 120+ |
| $5.25/ea.$5.25/ea. | $4.99/ea.$4.99/ea. Save 4.95 % | $4.75/ea.$4.75/ea. Save 9.52 % |
The thick, needle-like leaves of our real touch senecio succulent fork at the top for a natural look. Affixed to a sturdy pick, place this artificial succulent into flower and plant designs in seconds. No wiring and taping! Learn more about real touch here.
| SKU | CM4512GR |
|---|---|
| Color | Green |
| Box | 12 |
| Case | 120 |
| Item Type | Pick |
| Product Length | 7" |
| Primary Material | Soft Touch Plastic |
| Flower Head Dia | 4" |
| Head Length | 5" |
| Often Used For | Everyday |