Our current order processing time is: 2 business days
We sell B2B only. In most states, a signed sales tax exemption form is required to purchase. Our minimum order is $125.
If a picture is worth a 1000 words, then this is the most valuable section of our site! Get inspired by beautiful designs!
View our design videos for the latest tips and tricks for the industry.
Check out our blog for the latest articles on tips and tricks for the industry.
| 3-5 (Min Qty: 3) | 6-59 | 60+ |
| $7.39/ea.$7.39/ea. | $6.99/ea.$6.99/ea. Save 5.41 % | $6.75/ea.$6.75/ea. Save 8.66 % |
This artificial limb of an apple tree extends two feet and is covered with botanically correct, oval-shaped, serrated-edge leaves. Five apples of varying sizes and authentic color hang from offshoots, creating a spray that can be used as a whole or separated to place individual apples realistically.
| SKU | PWA2664RDGR |
|---|---|
| Color | Red/Green |
| Box | 6 |
| Case | 60 |
| Item Type | Spray |
| Product Length | 25" |
| Primary Material | Styrofoam |
| Head Count | 5 |
| Leaf Size | 1.75-2.25" |
| Often Used For | Everyday |
| Other Info For Web | Apple Dia.: 1.75-2.5" |