Our current order processing time is: 2 business days
We sell B2B only. In most states, a signed sales tax exemption form is required to purchase. Our minimum order is $125.
If a picture is worth a 1000 words, then this is the most valuable section of our site! Get inspired by beautiful designs!
View our design videos for the latest tips and tricks for the industry.
Check out our blog for the latest articles on tips and tricks for the industry.
The premium fabric construction of this olive spray feels like it was just picked from the Mediterranean. Four rich, glossy olives top the graceful leaves, making it a lush addition to home designs. Pioneer Exclusive Item: Designed by us, for you.
| SKU | PWO2623DKGR |
|---|---|
| Color | Dark Green |
| Box | 12 |
| Case | 120 |
| Item Type | Spray |
| Product Length | 30" |
| Primary Material | Fabric |
| Berry Dia | 0.5-0.75" |
| Leaf Size | 2-3" |
| Often Used For | Everyday |
| Stem Count | 1 |