Our current order processing time is: 2 business days
We sell B2B only. In most states, a signed sales tax exemption form is required to purchase. Our minimum order is $125.
If a picture is worth a 1000 words, then this is the most valuable section of our site! Get inspired by beautiful designs!
View our design videos for the latest tips and tricks for the industry.
Check out our blog for the latest articles on tips and tricks for the industry.
| 2-11 (Min Qty: 2) | 12-95 | 96+ |
| $9.75/ea.$9.75/ea. | $9.25/ea.$9.25/ea. Save 5.13 % | $8.99/ea.$8.99/ea. Save 7.79 % |
This 32" Mixed Leaves & Berries Spray features layered foliage and berry clusters in rich, tonal shades of orange for a warm, cohesive autumn palette. Perfect for pairing with our matching wreath when building full-room installations or creating single seasonal arrangements.
| SKU | 266753OG |
|---|---|
| Color | Orange Mix |
| Box | 12 |
| Case | 96 |
| Item Type | Spray |
| Product Length | 32" |
| Primary Material | Fabric/Plastic/Foam |
| Berry Dia | 0.25-1" |
| Leaf Size | 0.5-6" |
| Often Used For | Fall Designs |
| Stem Count | 1 |