Our current order processing time is: 2 business days
We sell B2B only. In most states, a signed sales tax exemption form is required to purchase. Our minimum order is $125.
If a picture is worth a 1000 words, then this is the most valuable section of our site! Get inspired by beautiful designs!
View our design videos for the latest tips and tricks for the industry.
Check out our blog for the latest articles on tips and tricks for the industry.
| 1-1 | 2-9 | 10+ |
| $44.99/ea.$44.99/ea. | $43.99/ea.$43.99/ea. Save 2.22 % | $41.99/ea.$41.99/ea. Save 6.67 % |
This 22" fall wreath delivers an instantly polished, monochromatic statement with a rich mix of artificial leaves and berries in shades of orange. Ready to display or resell right out of the box, it’s a true professional alternative to mass-market options, providing full coverage and the detail customers expect from premium seasonal décor.
| SKU | 266750OG |
|---|---|
| Color | Orange Mix |
| Box | 2 |
| Case | 10 |
| Item Type | Wreath |
| Product Length | 22" |
| Product Width | 22" |
| Primary Material | Fabric/Plastic/Foam |
| Base Material | Twig |
| Berry Dia | 0.25-1" |
| Leaf Size | 0.5-6" |
| Min Units | 1 |
| Often Used For | Decor |