Our current order processing time is: 2 business days
We sell B2B only. In most states, a signed sales tax exemption form is required to purchase. Our minimum order is $125.
If a picture is worth a 1000 words, then this is the most valuable section of our site! Get inspired by beautiful designs!
View our design videos for the latest tips and tricks for the industry.
Check out our blog for the latest articles on tips and tricks for the industry.
| 1-1 | 2-7 | 8+ |
| $25.25/ea.$25.25/ea. | $23.75/ea.$23.75/ea. Save 5.94 % | $21.99/ea.$21.99/ea. Save 12.91 % |
This full, faux seeded eucalyptus wreath is beautiful to use alone, or can be upgraded. The clusters of white seed blossoms about to burst give a hopeful feeling. The long, graceful leaves add movement and a deep green. Pioneer Exclusive Item: Designed by us, for you.
| SKU | PWW1097GR |
|---|---|
| Color | Green |
| Box | 2 |
| Case | 8 |
| Item Type | Wreath |
| Product Length | 24" |
| Product Width | 24" |
| Primary Material | Fabric |
| Base Material | Twig |
| Botanical Material | Fabric |
| Leaf Size | 3-3.5" |
| Min Units | 1 |
| Often Used For | Everyday Decor |